Czwartek 25.04.2024

Brak galerii w albumie

Napisz do nas

Jeśli masz jakieś propozycje lub pytania odnośnie funkcjonowania tej strony proszę o kontakt.
Imię*:
Nazwisko*:
Twój e-mail*:
Pytania, uwagi*:
Proszę przepisać tekst z obrazka*:

Wiadomości

• W dniu dzisiejszym drużyny chłopców i dziewcząt z klas IV - VI brały udział w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Nożnej. Dziękujemy naszym zawodniczkom i zawodnikom za godne reprezentowanie naszej szkoły. Ostatecznie dziewczęta i chłopcy zakończyli turniej na V miejscu.

• Z okazji Międzynarodowego Dnia Ziemi klasa II B zrobiła serca dla Ziemi 🌎

• Dzień Ziemi jest corocznym świętem, którego celem jest szerzenie wiedzy i zwiększanie świadomości na temat ochrony środowiska oraz wyzwań, przed którymi stoi środowisko naturalne naszej planety. Dzień ten to wspaniała okazja do refleksji nad naszym wpływem na Ziemię i działaniami, jakie możemy podejmować na rzecz ochrony środowiska naturalnego.

Z tej okazji klasy 1a i 5b przygotowały apel, który ma przypominać wszystkim o tym, jak ważne jest promowanie postaw proekologicznych i ochrona środowiska.

• Uczniowie SP 1 w Płotach Mistrzami Powiatu w Turnieju Piłki Nożnej z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku. Gratulujemy naszej drużyniy, która z bilansem 4 zwycięstw i jednym remisem wygrała Eliminacje Powiatowe i awansowała na finały wojewódzkie

• Dzisiejszy temat lekcji matematyki w klasie 1a , to nauka mierzenia. Aby dokładnie odmierzać ,trzeba ćwiczyć. Tak więc, pierwszaki mierzyły długość ławek , książek, zeszytów , klasy a także wymiary kolegów.